Skip links

Не варто недооцінювати силу рекрутингової компанії

Практика залучення рекрутингових агенцій до набору персоналу є новою для українських роботодавців. Багатьом власникам бізнесів незрозуміло, навіщо передавати пошук працівників на аутсорсинг, якщо цим може зайнятися заступник керівника, бухгалтер чи секретар. В результаті на підбір співробітників компанії витрачають багато грошей і часу, а в результаті одержують не того працівника, який їм потрібний.

HR-агентство спеціалізується виключно на залученні кандидатів, відборі кращих кандидатів із можливих та організацією інших процесів, пов’язаних із найманням персоналу. Тому при зверненні до них замовник отримує максимально якісні послуги за цілком адекватною ціною.

Агенція Red Banda готова поділитися з потенційними замовниками секретами роботи та розповісти, чому не варто недооцінювати силу рекрутингової компанії.

Чим займаються професійні «мисливці за кадрами»

Пошук та відбір персоналу — основна сфера діяльності HR компанії. Тому не дивно, що у ній працюють професіонали своєї справи, які можуть надати якісні послуги. У таких організацій є доступ до ефективних інструментів пошуку претендентів, вони мають власну базу даних кандидатів та потрібні зв’язки. Для них не складе проблеми швидко знайти одного вузькопрофільного фахівця або підібрати штат із 50-100 осіб для великого замовника.

Кадрове агентство вирішує такі завдання:

  • Відбір персоналу з урахуванням вимог замовника;
  • Вибір із великої кількості претендентів тих осіб, що підходять клієнту;
  • Вибір кандидатів, які відповідають вимогам, але не відгукуються на оголошення про вакансії;
  • Вибір шукачів в інших містах, регіонах, країнах.

Додатковий плюс — дотримання конфіденційності, якщо її вимагає клієнт. Пошук ведеться на умовах аутсорсингу, тому дізнатися про назву роботодавця здобувач може тільки на завершальних стадіях відбору.

Переваги набору персоналу через HR-компанію

Передача всіх питань, пов’язаних із пошуком персоналу, на аутсорсинг дає такі плюси:

  • Розвантажується кадровий відділ. HR-агентство бере на себе всі завдання, пов’язані з підбором співробітників, починаючи від розміщення оголошень закінчуючи відбором та оформленням документів. Можна повністю відмовитися від відділу пошуку персоналу, залишивши тільки спеціаліста з ведення кадрових документів.
  • Пошук вузькопрофільних спеців. Такі експерти у своїй галузі не розміщують резюме та зазвичай не цікавляться оголошеннями про роботу. Рекрутингове агентство може знайти відповідного співробітника та мотивувати його на перехід до нового роботодавця.
  • Масовий підбір. HR-агентство є незамінним, коли потрібно підібрати багато людей при відкритті або розширенні бізнесу. Наприклад, під час запуску заводу, торгового центру, супермаркету. Штатний фахівець просто не впорається із таким обсягом роботи.
  • Професійний пошук. В HR-агентствах працюють співробітники з профільною освітою та досвідом роботи у підборі кадрів. Вони можуть знайти більш якісні кадри з меншими зусиллями та в найкоротші терміни.

Підбір персоналу через рекрутингове агентство це не тільки якісно, але й дешево. Якщо порахувати витрати на самостійний рекрутинг, легко зрозуміти, що аутсорсингова схема потребує менших витрат. Бажаєте переконатися? Звертайтеся до Red Banda. Зв’язатися зі співробітником для отримання консультації або оформлення замовлення можна телефоном або через електронну форму на сайті.

Leave a comment